Koncert "Festiwal Pokoju 3"

26.09.2015, godz. 19.00 sala gimnastyczna

Zapraszamy wszystkich na koncert muzyczny "Festiwal Pokoju 3".

Odbywa się on w ramach naszego projektu "Świat, to my" Programu English Teaching Nidzickiej Fundacji Rozwoju NIDA, która jest krajowym operatorem Polsko-Amerykańskiej Fundacji WOLNOŚCI. Współorganizatorem koncertu jest Gminny Ośrodek Kultury.

W koncercie biorą udział uczniowie naszej szkoły (Julia Niedzielewska, Marta Borys, Kaja Żabińska, Wiktoria Purwin, Wiktoria Pociecha, Ala Dylewska, Martyna Pisowacka, Ola Opacka, Oliwia Gentek, Nikola Kondratowicz, Oliwia Brolek i Roksana Bałdyga), absolwenci (Sandra BajkiewiczKarolina Pisowacka i Marta Merska,), pan Grzegorz Kacperski, pan Rafał Wilczewski, wokalistka zespołu bluesowego "Young and Zgreds" z Gdańska - pani Natalia Breza - to są występy wokalne, poza tym prezentuje się: zespół taneczny "Perełki" z Gminnego Ośrodka Kultury oraz Martyna Efir i Wiktoria Wiśniewska - tancerki Hip Hop z Grajewa. Całość prowadzi nasza absolwentka Marta Merska.

Jest to trzeci z kolei koncert. Jeżeli chcesz obejrzeć pierwszy koncert, kliknij tutaj VIDEO i tutaj PHOTOS. Drugi koncert, to linki: VIDEO i PHOTOS

Obecny koncert przebiega pod hasłem:

"Piosenką, tańcem i słowem jesteśmy za pokojem"

Serdecznie zapraszamy! Przyjdź i swoją obecnością i wspólnym śpiewem wyraź poparcie dla pokoju na świecie!!

Koordynator projektu: Barbara Walaszek