Sukces w Stradunach

XVII Mazurskie Jesienne Biegi Przełajowe

"Bieg po zdrowie "

Dnia 24.09.2015 roku w Stradunach odbyły się XVII Mazurskie Jesienne Biegi Przełajowe „Bieg po zdrowie” im. Tomasza Krupińskiego i Henryka Lewickiego.

Na płaskich i malowniczo położonych trasach biegowych rywalizowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z województwa warmińsko – mazurskiego. Do walki sportowej stanęło kilkanaście szkół podstawowych, a wśród nich Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach.

Jak zwykle mali sportowcy z naszej szkoły nie zawiedli i pobiegli na miarę swoich możliwości. Uczeń klasy VI a Filip Chmielewski wywalczył I miejsce. W kategorii klas V na  miejscu II uplasował się Rafał Jakubik. Wśród najmłodszych zawodników naszej szkoły najlepiej zaprezentował się Patryk Gilun, który zajął miejsce I

Wszystkim reprezentantom naszej szkoły gratulujemy i życzymy wielu sukcesów sportowych i nie tylko!!!!!!