Lodowisko

Białe szaleństwo

Każdego roku, jeśli tylko pogoda na to pozwala, nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach budują lodowisko szkolne. Korzystają
 z niego mali i duzi mieszkańcy Prostek i okolic.

Ćwiczenia na świeżym powietrzu zimą są bardzo zdrowe i hartują nasze organizmy. Doskonałą formą spędzania aktywnie i zdrowo czasu wolnego jest jazda na łyżwach. Wszyscy wiedzą, że znaczna większość naszych mieszkańców  uwielbia jeździć na łyżwach. Chłopcy bardzo chętnie grają w hokeja na lodzie. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców budujemy, potem konserwujemy lodowisko, by wszyscy mogli miło i zdrowo spędzić czas w towarzystwie przyjaciół i rówieśników. Poza tym jesteśmy pewni, że na lodowisku nie grozi nam niebezpieczeństwo, a uczniowie nie pójdą jeździć na łyżwach na zbiorniki wodne, gdzie mogą stracić życie.

Wszystkich mieszkańców Prostek i okolic zapraszamy na lodowisko szkolne. Ruszajcie się , a będziecie zdrowi. Mały i duży dobrze wie, że ruch to zdrowie. Po intensywnych ćwiczeniach i zabawach na lodzie możecie odpocząć w cieple w naszym wagonie. Lodowisko jest czynne codziennie od 800 do 2100.

Zapraszamy !!!!

Agnieszka Purzeczko