Konkurs czytelniczy „Potrafię słuchać uważnie!”

26 października 2016 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy zatytułowany „Potrafię słuchać uważnie!”. Skierowany był on do uczniów z klas III.

W zawodach wystartowało 12 trzecioklasistów, którzy musieli uważnie wysłuchać baśni „Złota góra”, a następnie udzielić odpowiedzi na pytania z nią związane. Zadanie to nie było łatwe, ponieważ pytania były szczegółowe. Najlepszą znajomością tekstu wykazali się:

Michał Borys z klasy IIIc oraz Konrad Grześ z klasy IIIb, którzy zdobyli 14 punków na 15 możliwych.

Świetnie zaprezentowali się też:

Dawid Kaczyński i Lena Stojecka z klasy IIIa, a także Marika Nowacka i Jakub Trzaskowski z klasy IIIb – zdobyli oni wyróżnienia.

Wszystkim osobom nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach.