Konkurs filmowy

Nie można swej przeszłości wyciąć, jak wycina się nieudany kadr filmu.

Antoni Kępiński

Przez pierwsze cztery dni nauki w Nowym Roku 2017 - poniedziałek, wtorek, środa i czwartek - trwała zacięta rywalizacja w KONKURSIE FILMOWYM. Jego organizatorkami były uczennice klasy VB i klasy VIB  uczestniczące w projekcie FILMOTEKA SZKOLNA. AKCJA ! Dziewczynki pod opieką nauczyciela - Krystyny Michałowskiej - przygotowały i przeprowadziły cztery edycje KONKURSU FILMOWEGO. Były to: znani i cenieni reżyserzy polscy, znani i cenieni aktorzy polscy, znane i cenione filmy polskie oraz miszmasz filmu polskiego. Każdą z edycji konkursu organizowano i przeprowadzano w czasie  trwania pierwszej - długiej -  przerwy międzylekcyjnej. W celu przedstawienia pytań i podpowiedzi wykorzystano - jedną z kilku funkcji - platformę Kahoot. Frekwencja ze strony kolegów i koleżanek organizatorek konkursu dopisała. Emocje, jakie towarzyszyły każdej z edycji konkursu, wyrażały radość, zadowolenie i satysfakcję. Zwycięzcami w kategorii znani i cenieni reżyserzy polscy zostali: Dominik Wlizło z klasy IVB, Oliwia Kudzin z klasy VB i Krzysztof Jaśkowski z klasy VIB. W kategorii znani i cenieni aktorzy polscy  laureatami zostali: Paulina Lewandowska, Radek Dylewski i Sebastian Ocimek - cała trójka z klasy VIB. Trzeciego dnia, w kategrii znane i cenione filmy polskie, zwyciężyli: Julia Zawalich z klasy VIB, Oskar Kurowski z klasy VIA i Paweł Kacperski z klasy VIB. Ostatniego dnia zmagań konkursowych, w kategorii mieszanej, najwięcej punktów zdobyli: Julia Zawalich, Radek Dylewski i Paweł Kacperski - wszyscy z klasy VIB.

Zwycięzcom GRATULUJEMY !

Michałowska Krystyna - opiekun uczennic uczestniczących w projekcie FILMOTEKA SZKOLNA. AKCJA!