Szkolenie dla rodziców „Jak motywować dzieci, aby chciały się uczyć?”

19 marca 2014r. Rodzice naszych uczniów wzięli udział w szkoleniu na temat „Jak motywować dzieci, aby chciały się uczyć?”. Przeprowadziły je panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z Ełku, a  zorganizowała je pani Barbara Orłowska – nasz szkolny pedagog.

W czasie spotkania opiekunowie naszych wychowanków uzyskali szereg porad. Dowiedzieli się, co można zrobić, aby zmotywować swoje dziecko do nauki. To niełatwa sprawa! Te wszystkie wskazówki na pewno się przydadzą.

W spotkaniu wzięła udział spora grupa rodziców. To właśnie oni zaproponowali taki temat szkolenia. Bardzo nas to cieszy. Jak widać, wszystkim zależy na tym, by dzieci osiągały satysfakcjonujące wyniki w nauce. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w następnych szkoleniach.