Szkolny koncert charytatywny

Dnia 06.10.2018 r. odbył się koncert charytatywny. Udział wzięły dzieci i młodzież naszej szkoły, przygotowane przez wychowawców klas. Wystąpił również Chór Miejski z Grajewa oraz nasz chórek szkolny.

Licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy Prostki gorąco oklaskiwali młodych artystów. Podczas koncertu sprzedawane były słodkości upieczone przez rodziców, nauczycieli i uczniów. Pozyskane fundusze zostały przekazane na pomoc i ochronę zdrowia małej podopiecznej Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą".

Niech ta symboliczna jesienna jabłoń z dekoracji koncertu  przypomina wszystkim, że nasze życie i podejmowane działania powinny przynosić piękne owoce nie tylko nam samym, ale również naszym bliźnim. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ta akcja mogła się odbyć.