Świąteczna pomoc Polakom na Kresach

Odpowiadając na apel Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty - p. J. Cybulska, koordynator projektu ,,Szkoła Wierna Dziedzictwuˮ, nawiązała współpracę z Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Olsztynie i w dniach 1-10.12.2018 r. zorganizowała zbiórkę darów Polakom mieszkającym na Kresach Wschodnich.

W akcję włączyła się nasz szkoła oraz społeczność lokalna. Dzięki temu udało się zebrać żywność, artykuły chemiczne, przybory szkolne i zabawki, które dzięki ofiarność ludzi dobrego serca trafią do rodzin uczniów z obwodu wileńskiego oraz Szkoły Podstawowej w Trokach i Szkoły Podstawowej w Kiwiszkach.

Za ogromne zaangażowanie i wysiłek w imieniu darczyńców dziękujemy: dzieciom, rodzicom, wychowawcom i dyrekcji.