ENGLISH PROJECTS

Podczas zajęć języka angielskiego uczniowie często wykonują prace projektowe, którą podsumowują słownictwo z danego działu. Prace te pozwalają uczniom utrwalić w ciekawy, atrakcyjny i twórczy sposób leksykę angielską. Projekty rozwijają wyobraźnię oraz uczą sposobów zdobywania wiedzy. W klasach 2a,2b i 3b przeprowadzone zostały konkursy na najciekawsze projekty.

English Projects

Praca lekcyjna w ramach projektów oparta jest zawsze na działaniu wielozmysłowym, w którym uczniowie wykorzystują nie tylko swoje kompetencje kognitywne, lecz angażują różne zmysły oraz kanały percepcji – wzrok, słuch, dotyk, ruch. Integracja owych kanałów, w tym działanie manualne w połączeniu z pracą intelektualną oraz pozytywnymi emocjami, znacząco wzmacnia efektywność procesu uczenia się, co odzwierciedlają najnowsze wyniki badań w zakresie neuronauk.

Zarówno w pierwszym jak i drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019 klasy 2a ,2b i 3b tworzyły  plakaty projektowe  np. „My favourite animal ”, ,„My favourite job” , „ My town”, „Healthy and unhealthy food”, „My free time”.

Na poziomie klas zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy wykonali bardzo ciekawe, estetyczne i poprawne językowo prace. Najlepsze projekty zostały wyłonione drogą głosowania klasowego.

Projekty wykonane przez naszych młodszych kolegów  można  oglądać na szkolnym holu utrwalając przy okazji angielskie słówka.

A oto nasi zwycięzcy:

KLASA III B