„Bądź bezpieczny w Internecie” - konkurs MODN w Ełku

Internet tak jak każda aktywność ma swoje dobre i złe strony. Dlatego tak ważne jest, by z zasobów Internetu korzystać mądrze.

Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku zorganizował dla uczniów klas IV-VIII Szkół Podstawowych z terenu działalności Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Ełku konkurs na plakat grafiką komputerową pod hasłem: „Bądź bezpieczny w Internecie”. Do organizatora konkursu wpłynęło 28 prac z 10 placówek objętych konkursem. Pracę na konkurs w naszej szkole wykonał Oskar Kurowski z klasy VIIIa. Ucznia wspierał i kierował nauczyciel informatyki L. Karwowski.

Komisja Konkursowa biorąc pod uwagę zawarte w regulaminie kryteria przyznała Oskarowi I miejsce . Gratulujemy!

Więcej informacji bezpośrednio na stronie MODN.

Poniżej zwycięski plakat (format A3).