Rekrutacja do klas pierwszych

Zgodnie z zarządzeniem Wójta od 1 kwietnia rozpoczyna się nabór do klas pierwszych. Rodziców prosimy o składanie wniosków w najdogodniejszy dla Państwa sposób:

1. Druk wniosku dostępny na stronie można wydrukować, wypełnić i skan wysłać na adres: sp@prostki.pl
  2. Druk wniosku dostępny na stronie mozna wydrukować, wypełnić i wrzucić do skrzynki umieszczonej przy drzwiach wejściowych do szkoły.
  3. Druk wniosku można odebrać w szkole (wyłożony przy drzwiach wejściowych), wypełnić i wrzucić do skrzynki umieszczonej przy drzwiach wejściowych do szkoły.

Rodzice dzieci, które mają opinię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o odroczeniu obowiązku szkolnego składają podanie o odroczenie, do którego dołączają kopię opinii.

W przypadku problemów lub pytań proszę dzwonić pod numer szkolny: tel. 87 6112015 lub przesłać pytania na adres e-mail.