Rekrutacja

Szanowni Państwo, zgodnie z zarządzeniem nr 3/2021 Wójta Gminy Prostki z dnia 20 stycznia 2021 r. od 1 kwietnia rozpoczyna się nabór do klas pierwszych

Jeżeli Państwa dziecko od 1 września 2021 r. będzie uczęszczać do świetlicy szkolnej, proszę wraz z wnioskiem o przyjęcie do klasy pierwszej, złożyć kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej można składać do 16.04.2021 r. do godz. 15.00.
Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej do 30.06.2021 r. do godz. 15.00.

Rodziców prosimy o składanie wniosków i kart w najdogodniejszy dla Państwa sposób:
  1. Druk wniosku dostępny na stronie można wydrukować, wypełnić i skan wysłać na adres: sp@prostki.pl
  2. Druk wniosku dostępny na stronie można wydrukować, wypełnić i wrzucić do skrzynki umieszczonej przy drzwiach wejściowych do szkoły, w budynku przy ul. 1 Maja 19.
  3. W sekretariacie szkoły.

Wszystkie dokumenty dostępne w załącznikach poniżej.