Kalendarium
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Kolejna zmiana dowozów i odwozów uczniów. Proszę koniecznie sprawdzić.
Jan Marcińczyk Autobus JELCZ OTX 3303 42 miejsca
Rok Szkolny 2020/2021
Dowóz uczniów do szkoły |
Odwiezienie uczniów po zajęciach |
||
Godzina |
Miejscowość |
Godzina |
Miejscowość |
06:35 |
Prostki |
12:40 |
Prostki |
06:45 |
Lipińskie Małe |
12:45 |
Krupin |
06:55 |
Ostrykół |
12:50 |
Sołtmany |
07:00 |
Osiedle Leśne |
13:00 |
Popowo, Sokółki |
07:10 |
Prostki |
13:05 |
Gorczyce |
07:20 |
Gorczyce |
13:10 |
Marchewki |
07:25 |
Kurzątki |
13:20 |
Rożyńsk Wielki |
07:30 |
Wojtele |
13:25 |
Taczki |
07:35 |
Guty Rożyńskie |
13:30 |
Dybowo |
07:45 |
Rożynsk Wielki |
13:35 |
Dybówko |
08:00 |
Marchewki |
13:40 |
Marchewki |
08:05 |
Gorczyce |
13:45 |
Kurzątki |
08:15 |
Prostki |
13:50 |
Wojtele |
08:30 |
Prostki wyjazd |
14:00 |
Guty Rożyńskie |
08:50 |
Grajewo |
14:10 |
Gorczyce |
09:00 |
Prostki |
14:30 |
Prostki |
|
|
14:45 |
Grajewo |
|
|
15:00 |
Prostki |
|
|
15:05 |
Krupin |
|
|
15:10 |
Sołtmany |
|
|
15:25 |
Miłusze |
|
|
15:30 |
Kobylin |
|
|
15:30 |
Kobylinek |
|
|
15:35 |
Sokółki |
|
|
15:35 |
Długochorzele |
|
|
15:40 |
Gorczyce |
|
|
15:50 |
Kurzątki |
|
|
16:10 |
Czyprki |
|
|
16:40 |
Prostki |
Henryk Sulewski AUTOSAN NEL 24952 - 39 miejsca + 14 stojących
Rok Szkolny 2020/2021
Dowóz uczniów do szkoły |
Odwiezienie uczniów po zajęciach |
||
Godzina |
Miejscowość |
Godzina |
Miejscowość |
06:30 |
Prostki - wyjazd |
12:30 |
Prostki |
06:45 |
Borki |
12:40 |
Osiedle Leśne |
06:50 |
Miechowo |
12:50 |
Ostrykół |
07:00 |
Bobry |
13:00 |
Prostki |
07:05 |
Niedźwiedzkie |
13:10 |
Lipinskie Małe |
07:20 |
Prostki |
13:20 |
Niedzwiedzkie |
07:35 |
Marchewki |
13:25 |
Bobry |
07:40 |
Dybówko |
13:30 |
Miechowo |
07:43 |
Dybowo |
13:40 |
Borki |
07:48 |
Taczki |
14:00 |
Prostki |
07:53 |
Rożyńsk Wielki |
14:05 |
Krupin |
08:20 |
Prostki |
14:10 |
Popowo, Sokółki |
08:35 |
Grajewo |
14:20 |
Gorczyce |
08:40 |
Prostki |
14:25 |
Długochorzele |
|
|
14:30 |
Glinki |
|
|
14:35 |
Kobylinek |
|
|
14:35 |
Kobylin |
|
|
14:40 |
Miłusze |
|
|
14:50 |
Prostki |
|
|
15:00 |
Prostki - wyjazd |
|
|
15:05 |
Osiedle Leśne |
|
|
15:10 |
Ostrykół |
|
|
15:15 |
Lipińskie |
|
|
15:22 |
Niedzwiedzkie |
|
|
15:25 |
Bobry |
|
|
15:28 |
Miechowo |
|
|
15:33 |
Borki |
|
|
15:38 |
Glinki |
|
|
15:45 |
Popowo |
|
|
16:00 |
Prostki |
Roman Gucki AUTOSAN NEL R540 - 42 miejsca
Rok Szkolny 2020/2021
PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK
Dowóz uczniów do szkoły |
Odwiezienie uczniów po zajęciach |
||
Godzina |
Miejscowość |
Godzina |
Miejscowość |
06:20 |
Prostki |
13:45 |
Wiśniowo Ełckie |
06:30 |
Gorczyce |
13:48 |
Wiśniowo Ełckie (kolonia) |
06:35 |
Długochorzele |
13:52 |
Kopijki |
06:40 |
Glinki |
13:57 |
Katarzynowo |
06:45 |
Sokółki |
14:05 |
Wiśniowo Ełckie |
06:45 |
Popowo |
14:15 |
Krzywe |
06:50 |
Sołtmany |
14:20 |
Zawady-Tworki |
06:55 |
Krupin |
14:45 |
Długosze |
07:00 |
Prostki |
14:50 |
Dąbrowskie |
07:10 |
Miłusze |
15:00 |
Wiśniowo Ełckie |
07:15 |
Kobylin |
15:20 |
Wiśniowo Ełckie |
07:17 |
Kobylinek |
15:25 |
Wiśniowo Ełckie (kolonia) |
07:20 |
Sokółki |
15:30 |
Katarzynowo |
07:35 |
Prostki |
15:35 |
Kopijki |
07:35 |
Prostki |
15:40 |
Krzywe |
07:55 |
Dąbrowskie |
15:45 |
Zawady-Tworki |
08:00 |
Długosze |
15:55 |
Długosze |
08:10 |
Zawady-Tworki |
16:00 |
Dąbrowskie |
08:15 |
Krzywe |
16:20 |
Prostki |
08:35 |
Wiśniowo Ełckie |
|
|
08:40 |
Kopijki |
|
|
08:45 |
Katarzynowo |
|
|
08:50 |
Wiśniowo Ełckie (kolonia) |
|
|
08:55 |
Wiśniowo Ełckie |
|
|
Roman Gucki AUTOSAN NEL R540 - 42 miejsca
Rok Szkolny 2020/2021
WTOREK, ŚRODA
Dowóz uczniów do szkoły |
Odwiezienie uczniów po zajęciach |
||
Godzina |
Miejscowość |
Godzina |
Miejscowość |
06:20 |
Prostki |
13:45 |
Wiśniowo Ełckie |
06:30 |
Gorczyce |
13:48 |
Wiśniowo Ełckie (kolonia) |
06:35 |
Długochorzele |
13:52 |
Kopijki |
06:40 |
Glinki |
13:57 |
Katarzynowo |
06:45 |
Sokółki |
14:05 |
Krzywe |
06:45 |
Popowo |
14:10 |
Zawady-Tworki |
06:50 |
Sołtmany |
14:35 |
Długosze |
06:55 |
Krupin |
14:40 |
Dąbrowskie |
07:00 |
Prostki |
14:50 |
Wiśniowo Ełckie |
07:10 |
Miłusze |
15:20 |
Wiśniowo Ełckie |
07:15 |
Kobylin |
15:25 |
Wiśniowo Ełckie (kolonia) |
07:17 |
Kobylinek |
15:30 |
Katarzynowo |
07:20 |
Sokółki |
15:35 |
Kopijki |
07:35 |
Prostki |
15:40 |
Krzywe |
07:35 |
Prostki |
15:45 |
Zawady-Tworki |
07:55 |
Dąbrowskie |
15:55 |
Długosze |
08:00 |
Długosze |
16:00 |
Dąbrowskie |
08:10 |
Zawady-Tworki |
16:20 |
Prostki |
08:15 |
Krzywe |
|
|
08:35 |
Wiśniowo Ełckie |
|
|
08:40 |
Kopijki |
|
|
08:45 |
Katarzynowo |
|
|
08:50 |
Wiśniowo Ełckie (kolonia) |
|
|
08:55 |
Wiśniowo Ełckie |
|
|