Rodzice i nauczyciele dzieciom…

Dzieci to najcudowniejsze istoty na  Ziemi – co do tego nie ma żadnych wątpliwości! My nasze szkolne pociechy uwielbiamy i dlatego też z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy przygotować specjalnie dla nich bajkę „Czerwony Kapturek inaczej”. W role postaci bajkowych wcielili się nauczyciele i rodzice: Emilia Cieślukowska – babcia, Emilia Sulewska – Czerwony Kapturek, Grzegorz Kacperski - wilk, Rafał Wilczewski - lekarz, Agnieszka Purzeczko - seniorka i narrator – Barbara Merska.

Sądząc po oklaskach, bajka chyba przypadła do gustu naszym uczniom. Oprócz tego, że chcieliśmy wywołać uśmiech na twarzach naszych małych krytyków i odbiorców, to pragnęliśmy także pokazać, że my rodzice i nauczyciele również lubimy wcielać się w różne role i grać na scenie. Mamy tylko nadzieję, że nasze przedstawienie Wam – kochani Uczniowie – się podobało i wybaczycie nam wpadki tekstowe.

Inscenizację można zobaczyć na stronie  https://youtu.be/u-CJYKM2Mbg. Zapraszamy do oglądania .

Barbara Merska i Agnieszka Purzeczko