Szkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz Tabliczki Mnożenia"

Szkolny Konkurs Matematyczny

,,Mistrz Tabliczki Mnożenia w klasach II  i III”

W dniu 6 października 2023 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej im. J. Pawła II w Prostkach odbył się Konkurs Matematyczny ,,Mistrz Tabliczki Mnożenia” zorganizowany przez panią Annę Krukowską. Konkurs skierowany był do uczniów klas II i III, którzy wykonywali działania matematyczne z wykorzystaniem tabliczki mnożenia w zakresie 100.

Uczestnicy rywalizowali na dwóch poziomach: poziom pierwszy: klasy 2, poziom drugi: klasy 3. Po zakończonym czasie wykonywania zadań komisja konkursowa dokonała sprawdzenia prac i wyłoniła zwycięzców.

Mistrz Tabliczki Mnożenia Klasy 2 – Janosch Gugisch kl. 2 b

Mistrz Tabliczki Mnożenia Klasy 3 – Pola Obuchowska kl. 3 a

Mistrzowie Konkursu Matematycznego Mistrz Tabliczki Mnożenia otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora. Pozostali uczestnicy również otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Anna Krukowska