Wycieczka do Warszawy

27 października uczniowie z klas IIb oraz IIIa i kilku uczniów z IV a uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu było zwiedzanie Stadionu Narodowego począwszy od trybun, na szatniach i łazienkach skończywszy. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem wielkości tego sportowego obiektu. Następnie udali się do Capitolu na musical Friends. Dzieciom spektakl przypadł do gustu ale niewątpliwie największą atrakcją była możliwość wejścia na scenę. Mogli chociaż przez chwilę poczuć się jak aktorzy teatralni. Ostatnim punktem wycieczki były warsztaty w Manufakturze Czekolady. Dzięki nim dzieci dowiedziały się skąd pochodzi kakaowiec oraz mogły wykonać swoją autorską czekoladę. Wyjazd zapadnie w serca uczestnikom, szczególnie tym, którzy stolicę odwiedzili po raz pierwszy.