Wycieczka do Przystani Świętego Mikołaja w Giżycku

23 listopada uczniowie z klas IIIa, IIIa IIb odwiedzili Przystań Świętego Mikołaja w miejscowości Gwarek k. Giżycka. Dzieci mimo ponurego miesiąca mogły poczuć magię świąt i spotkać św. Mikołaj, na którego tak bardzo czekają.  Całą oczarowaną miejscem grupę powitali mikołajowi pomocnicy czyli elfy. Następnie grupy udały się na zwiedzanie. i tu rozpoczęła się fantastyczna przygoda. Dzieci miały okazję m.in. wejść do zaszyfrowanego komina.  Przekonały się na własnej skórze ile trudu musi sobie zadać Mikołaj, aby dotrzeć do wszystkich dzieci. Musiały pokonać różne tory przeszkód wykazując się zwinnością i kreatywnością. Nie zabrakło również zadań plastycznych, każdy uczestnik wyjazdu wykonał bombkę renifera, którą zabrał ze sobą do domu. Niewątpliwie największą atrakcją było spotkanie ze św. Mikołajem i pomiar grzeczności. Wynik zaskoczył niejednego….Na koniec wszyscy otrzymali dyplom pomocnika Mikołaja.