Święto śliwki

Święto Śliwki

Dnia 2 października 2015 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień śliwki. Zorganizowaliśmy go w ramach projektu „ Trzymaj formę”. Tego dnia na korytarzach  królował fioletowy kolor, a uczniowie na drugie śniadanie zajadali ten przepyszny owoc. Poza tym Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Barbara Merską oraz p. Agnieszką Purzeczko przygotowali wyśmienite i kolorowe owocowe szaszłyki. W ten sposób promowaliśmy zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży oraz pracowników naszej szkoły. Przepyszne owocowe szaszłyki cieszyły się też uznaniem wśród rodziców naszych uczniów, którzy chętnie kosztowali tych zdrowych przekąsek. Mały i duży powinien zawsze pamiętać, że witaminki są dobre dla chłopczyka i dziewczynki.