eTwinning European Quality Label

Miło nam poinformować ,że nasza szkoła została odznaczona kolejną nagrodą eTwinning  za realizację  projektu

"Our mascot is travelling around Europe"  !!!!

Tym razem otrzymaliśmy Europejską Odznakę Jakości :-)

• Europejska Odznaka Jakości

Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning szkołom działającym w partnerstwach, które zdobyły Krajową Odznakę eTwinning i których projekty uznawane są za wybitne z europejskiego punktu widzenia.

Celem przyznawania Odznaki Jakości jest: wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły - publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Kryteria przyznawania Odznaki Jakości
    Projekt zgłoszony do Odznaki Jakości musi odznaczać się wysokim poziomem w następujących aspektach:
    • trwałość,
    • wykorzystanie w projekcie technologii ICT,
    • rezultaty i korzyści,
    • integracja międzyprzedmiotowa,