Apel bezpieczne ferie

19 stycznia 2024 roku społeczność Szkoły Podstawowej im. J. P.II w Prostkach obejrzała apel pt. ,,Bezpieczne ferie zimowe” przygotowany przez uczniów klasy 2a i 2b pod kierunkiem wychowawców p. Anny Krukowskiej i Magdaleny Kurzątkowskiej. Przy dekoracjach pomagała również p. Emilia Sulewska. W części artystycznej, słowno- muzycznej, młodzi uczniowie przypomnieli zebranym najważniejsze zasady zachowania dotyczące bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych oraz innych niebezpiecznych sytuacji, z którymi mogą spotkać się w wolnym czasie. Po apelu wręczone zostały nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy wzięli udział w konkursie organizowanym przez p. Annę Gładkowską i p. Agatę Nikonowicz. Następnie pani Alina Przyborowska, pani Agnieszka Purzeczko oraz pan Jakub Lasota opowiedzieli zebranym o wyjątkowych osiągnięciach swoich uczniów.  Na koniec głos zabrali pani dyrektor Barbara Merska oraz pan Rafał Wilczewski – wójt Gminy Prostki.

Anna Krukowska