Bal Karnawałowy 2024

"Zabawa jest najwyższym wyrazem rozwoju człowieka w dzieciństwie, ponieważ tylko ona jest wolnym wyrazem tego,

co jest w duszy dziecka." Friedrich Frobel

8 lutego 2024 roku w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Była to data szczególna - Tłusty Czwartek. Aż 100 uczniów postanowiło spędzić ten czas na wspólnej zabawie.

Na dużej sali gimnastycznej odbywały się tańce przy najbardziej znanych, wpółczesnych przebojach. Natomiast na małej sali została zorganizowana kawiarenka, która była miejscem do odpoczynku i rozmowy przy pysznych przekąskach i napojach.

Podczas balu odbył się konkurs na najciekawszy strój. Zarówno zdaniem komisji, jak i publiczności zwyciężył Krzysztof Mielech z klasy VIb! Gratulacje!

Bal był świetną okazją do jeszcze mocniejszego zintegrowania naszej szkolnej społeczności. Serdeczne podziękowania dla rodziców, których pomoc przy organizacji balu była nieoceniona.

Organizatorki balu: Anna Gładkowska, Agata Nikonowicz, Anna Surawska