Szkolenie motywacyjne "Marzenia mają moc"

"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące." Paulo Coelho

W marcu nasza szkoła miała zaszczyt gościć człowieka o niezwykłej osobowości - pana Huberta Górskiego, dyrektora generalnego Fundacji Wsparcia Nauki i Biznesu z Ełku. Dzięki zaproszeniu, które wypłynęło od pani Anny Gładkowskiej i pani Agaty Nikonowicz, poprowadził on spotkanie motywacyjne dla klas siódmych pt. "Marzenia mają moc".

Miało ono na celu zainspirowanie młodzieży do wyznaczania śmiałych celów, odważnej i konsekwentnej realizacji swych zamierzeń. Prowadzący na przykładzie własnych bogatych doświadczeń, ukazał uczniom, iż życie pełne jest niezwykłych przygód i zbiegów okoliczności oraz warte jest podejmowania ambitnych wyzwań.

Mamy nadzieję, że nasza szkoła będzie kontynuować współpracę z Fundację Wsparcia Nauki i Biznesu, będącą wkładem w rozwój naszej młodzieży.