Pomoc dla Sebastiana

"Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć:

dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego człowieka." (Papież Franciszek)

16 stycznia 2024 roku zorganizowaliśmy zbiórkę funduszy dla Sebastiana Ocimka, absolwenta naszej szkoły. Pomysłodawczyniami danej akcji charytatywnej były wolontariuszki z klas szóstych wraz z koordynatorką wolontariatu - Anną Gładkowską.

Nasze uczennice przygotowały babeczki, popcorn oraz gorącą czekoladę na sprzedaż. Dzięki wielkim sercom uczniów naszej szkoły oraz nauczycieli i pracowników szkoły nazbieraliśmy 1720 zł. To piękne osiągnięcie! Możemy być z siebie dumni. Pieniążki w całości zostały przekazane Sebastianowi i jego mamie. Mamy nadzieję, że dołożyliśmy niewielką cegiełkę do tego, aby Sebastian poczuł się lepiej i powoli wracał do sprawności. Sebastian pamiętamy i jesteśmy z Tobą!