Warsztaty dla rodziców

04.12.2015r. uczniowie klasy IIIb wraz z rodzicami uczestniczyli w warsztatach plastycznych p.t. „Ozdoby bożonarodzeniowe”.

W niezwykle miłej atmosferze i  przy ogromnym zaangażowaniu nie tylko dzieci, ale i ich rodziców powstawały stroiki, bombki i kartki. Udział w takich zajęciach pozwolił rodzicom poznać różnorodne techniki plastyczne, odkryć skrywane talenty i spędzić miło czas ze swoimi pociechami. Natomiast organizator miał okazję poszerzyć własny warsztat pracy o nowe doświadczenia i pomysły. Część powstałych prac przestrzennych zostało przeznaczonych na "Kiermasz świąteczny" zorganizowany w naszej szkole.

Dzięki  rodzicom naszych wychowanków jesteśmy już w entuzjastycznym bożonarodzeniowym nastroju!