Wycieczka klasowa do Olsztyna

Dnia 09.06.2016r. odbyła się wycieczka kl.IVa do Olsztyna, którą zorganizowała pani Joanna Cybulska wraz z panią Justyną Kurzątkowską. Razem z naszą klasą, pojechały dzieci ze szkoły w Wiśniowie Ełckim. Wszystkim towarzyszył dobry humor. Autokar ruszył z placu szkolnego w Prostkach o godzinie 4:45. Podróż przebiegła wesoło i szybko.

Na miejsce dotarliśmy o godzinie 8:30. Zwiedzanie Olsztyna rozpoczęliśmy od Zamku, a następnie Domu Gazety Olsztyńskiej, w którym uczestniczyliśmy w warsztatach. Następnie udaliśmy się do Obserwatorium oraz na seans filmowy do Planetarium. Nasza pani zaplanowała nam również niespodziankę - przejazd tramwajem. Najważniejszym etapem wycieczki – moim zdaniem - były odwiedziny byłego wychowawcy - pana Wojciecha Cybulskiego w Urzędzie Wojewódzkim. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia z Panem Wojewodą, Kuratorem i Wicekuratorem. Nasz Pan pokazał gabinet , w którym obecnie pracuje i przyjmuje gości. O godzinie 16:00 wyruszyliśmy do Prostek . W drodze zajechaliśmy na obiad – oczywiście do Mc’Donalda. Powrót przebiegł szybko i szczęśliwie .

Na szkolny plac w Prostkach przybyliśmy około godziny 19:00, skąd odebrali nas rodzice. Ta wycieczka była wspaniała, wiele zobaczyłam i zwiedziłam.

W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować tym, którzy dofinansowali nasz wyjazd do Olsztyna:

• Panu Łukaszowi Gutowskiemu
  • Państwu Beacie i Tomaszowi Matan