Powiatowy Konkurs Plastyczny " Wieś z sercem"

Na przełomie października i listopada 2016 roku uczniowie ze  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach  wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym o tematyce „ Wieś z sercem”.

Organizatorami tego przedsięwzięcia byli : Fundacja Ratujmy Życie oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Rożyńskiej. Konkurs miał na celu  promocję ogólnego dostępu do defibrylatorów na terenach wiejskich i szkolenie mieszkańców wsi z zakresu pierwszej pomocy.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali bardzo ciekawe prace różnymi technikami plastycznymi, a ich trud został nagrodzony przez organizatorów.

W kategorii klas IV – VI nagrodzone zostały:

II miejsce – Alicja Lachowicz kl. V a

III miejsce Aleksandra Milewska kl. VI a

Wyróżnienia otrzymały:

Julia Niedzielewska kl. VI b

Kudzin Oliwia kl. V b

Pociecha Wiktoria kl. V a

Pijanowska Lena  kl. V a

Modzelewska Gabriela kl. V a

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach plastycznych. Uczniowie swoje prace wykonali pod kierunkiem Agnieszki Purzeczko.

Agnieszka Purzeczko