Konkurs plastyczny " Zawód uszyty na moją miarę"

Na początku października 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Prostkach wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym pt.: „ Zawód uszyty na moją miarę organizowanym w ramach „ Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery”.

Celem konkursu było zachęcenie  uczniów szkół podstawowych do aktywnego konstruowania własnej drogi zawodowej zgodnie z posiadanymi talentami i kompetencjami oraz rozwijanie zainteresowań nowymi zawodami pojawiającymi się na rynku pracy.

Każdy z uczestników miał wykonać pracę plastyczną w formie plakatu , której motywem przewodnim było ukazanie zawodu, który uczniowie chcieliby wykonywać w przyszłości. Pracę należało wykonać  w   formacie   A3  dowolną technika plastyczną.

Wysłaliśmy do Ełku kilka ciekawych prac. Trud i talent naszych uczniów został zauważony i doceniony. W kategorii klas IV – V uczennica klasy IV „ a” – Dominka Malinowska  zajęła I miejsce. Prace na konkurs uczniowie wykonali pod okiem Agnieszki Purzeczko.

Gratuluję sukcesów  i zachęcam wszystkich  uczniów do rozwijania swoich zainteresowań i talentów !!!

Agnieszka Purzeczko