Filip Chmielewski najlepszy w Stradunach!!!

„Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek,

ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”

W. Oczko

Dnia 28.10.2014r. w Stradunach odbyły się Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe. Uczniowie szkół podstawowych i  gimnazjalnych rywalizowali na trudnych , ale malowniczo położonych trasach biegowych. Jak zwykle wystawiliśmy solidną ekipę i po raz kolejny odnieśliśmy sukces. Uczniowie rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych.

W kategorii klas V chłopców  Mistrzem Wojewódzkich Jesiennych  Biegów  Przełajowych w Stradunach został  Filip Chmielewski. Uczeń pobiegł zgodnie z ustaloną taktyką i wygrał z bardzo dużą przewagą.

IV miejsce w tej samej kategorii zajął Ernest Moryc. Bardzo dobrze spisał się również  Rafał Jakubik, który w kategorii klas IV uplasował się na II miejscu. Znakomicie zaprezentowała się Natalia Kudrawiec, która w kategorii klas V dziewcząt wywalczyła VI miejsce.  Takie samo miejsce zajął Konrad Ocimek.

Wszyscy mali sportowcy  spisali się podczas tych zawodów na medal. Godnie reprezentowali naszą szkołę i walczyli zgodnie z zasadą fair play. Jesteśmy z was dumni. Pamiętajcie zawsze, że wygranym  jest każdy, kto dobiegnie do mety.  Uczniów do zawodów przygotowywała nauczycielka wychowania fizycznego Agnieszka Purzeczko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!