"Sprawa Kapturka Cz."

W środę 10 października uczniowie kl. I a, II b oraz dwoje uczniów kl. III b wybrali się do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na bajkę muzyczną "Sprawa Kapturka Cz."

To uwspółcześniona wersja znanej bajki. W inscenizacji OiFP las zastępuje wielkomiejska dżungla. Miasto to nie tylko miejsce pełne możliwości, ale też pokus i niebezpieczeństw, na które narażony może być każdy - szczególnie najmłodsi. Fascynujący i nieznany świat kusi zejściem ze znanej i bezpiecznej ścieżki. To właśnie przydarza się Kapturkowi, którego nie odstępuje na krok mały przyjaciel - chomik Ogryzek. Przedstawieniu towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu orkiestry OiFP. Kolejnym punktem wyjazdu była sala zabaw Fikoland. Dzieci mogły "wyszaleć się" do woli!!! Chętni "szlifowali" zdolności taneczne podczas dyskoteki.

Serdeczne podziękowania dla opiekunów - p. Małgorzaty Zackiewicz i p. Izabeli Lelo.