Szkolny turniej tenisa stołowego

Na przełomie marca i kwietnia  2015r.  odbył się turniej  tenisa stołowego chłopców.  Rozgrywki  przeprowadzone  zostały w trzech kategoriach wiekowych podczas zajęć popołudniowych. W turnieju wystartowało 48 chłopców z klas IV – VI. Zawody zorganizowała i sędziowała nauczycielka wychowania fizycznego pani Agnieszka Purzeczko.

Poziom umiejętności uczestników był zróżnicowany.  Pierwsze kroki w tej dyscyplinie uczniowie stawiali podczas lekcji wychowania fizycznego . Wielu z nich zainteresowało się ping pongiem i dodatkowo pracowało po zajęciach szkolnych . Swoje umiejętności w tej dyscyplinie sportu  uczniowie  mogli szkolić także podczas przerw , gdyż na holu przy sali gimnastycznej rozstawione są stoły do tenisa,  na których można grać. Dzięki temu dziewczęta i chłopcy  miło i aktywnie spędzają  czas pomiędzy lekcjami. Poza tym jest to doskonały sposób na zrelaksowanie  się i wyżycie  po męczącej pracy umysłowej.  Nabyte  umiejętności można sprawdzić  w konfrontacji z rówieśnikami podczas  turnieju.

Walka była zacięta ,ale zgodna z zasadami „fair play”.  Wszyscy bawili się doskonale. Zwycięzcy otrzymali statuetki, dyplomy i sportowe upominki . Za miejsca II i III również wręczono dyplomy i upominki.

Wyniki turnieju :

Rocznik 2002

Kulikowski KacperI miejsce

Żabiński JakubII miejsce

Krystian Bućko III miejsce

Rocznik 2003

Chmielewski FilipI miejsce

Hołtyn RafałII miejsce

Olszewski MateuszIII miejsce

Rocznik 2004

Jakubik Rafał- I miejsce

Ocimek Sebastian II miejsce

Olszewski Hubert- III miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Agnieszka Purzeczko