Zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia"

Na terenie naszej szkoły w dniach 11 - 18 października 2019 r. trwała zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zbiórkę przeprowadziły i rozliczyły panie Barbara Merska (pełnomocnik) i Agnieszka Purzeczko.

10 października puszki zostały złożone i zabezpieczone dwiema białymi banderolami i jedną żółtą z numerem. Wolontariusze z klas 2a i 7a zostali wyposażeni w legitymacje  z wymaganymi danymi i chusty, osoby te kwestowały na korytarzach szkoły pod opieką pełnomocnika zbiórki pani Barbary Merskiej i pani Agnieszki Purzeczko. Zbiórka trwała w czasie przerw międzylekcyjnych, wspólnie udało się nam zgromadzić 511,56 zł.

Po zakończeniu akcji wolontariusze i ich opiekunki obejrzeli puszki, żadna z banderoli nie została naruszona. Wspólnie otworzyli je i komisyjnie przeliczyli pieniądze, a następnie panie wypełniły wszystkie wymagane protokoły. Środki finansowe zostały wpłacone na wskazane przez fundację konto.

Dzięki dobrym sercom naszej społeczności szkolnej kolejny raz mogliśmy wspomóc potrzebujące osoby. Dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary. Z całą pewnością zostaną one właściwie zagospodarowane przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, z którą współpracujemy już wiele lat.

Organizatorki zbiórki: Barbara Merska i Agnieszka Purzeczko