Andrzejki 2019

Co roku, w listopadzie w naszej szkole odbywają się imprezy andrzejkowe. W tym roku szkolnym tradycji również stało się zadość.

26 listopada 2019 r. została zorganizowana zabawa andrzejkowa dla klas 1-3. Oprócz radosnych tradycyjnych pląsów i konkursów, również tradycyjnie, pojawiły się w czasie spotkania wróżbitki i cyganki, które przepowiadały dzieciom przyszłość. ;) Wcieliły się w nie mamy uczniów ze wszystkich klas, które przygotowały szereg zabaw dla naszych podopiecznych. Impreza była jak zwykle przednia. Z rozpoznaniem niektórych wróżek naprawdę mieliśmy duży problem!

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym mamom, które nie szczędziły czasu i pieniędzy, aby włączyć się w przygotowanie tego spotkania. Cieszymy się, że na gronie rodziców naszych uczniów zawsze możemy polegać. Dzieci nie kryły swojego zadowolenia, długo komentowały przebieg tego spotkania. Z ich ust słyszeliśmy tylko pozytywne opinie. Cóż, to chyba najlepsza ocena przygotowanej wspólnie zabawy… Resztę można wyczytać z poniższych zdjęć… Dziękujemy raz jeszcze…

Organizatorki spotkania: Barbara Merska i Agnieszka Karaś