Życzenia

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 składam wszystkim podziękowania za wysiłek i zaangażowanie w tym trudnym roku. Okoliczności sprawiły, że nie mogliśmy pożegnać się tak, jak to było w zwyczaju.

Uczniom gratuluję wyników w nauce i życzę słonecznych, radosnych wakacji i spędzonych miłych chwil. Niech ten okres letniego wypoczynku doda wam sił do nowego roku szkolnego. Absolwentom naszej szkoły życzę, by dostali się do wymarzonych szkół i dalej rozwijali się na pociechę rodziców oraz waszych wychowawców.

Rodzicom dziękuję za owocną współpracę, która przyniosła wiele sukcesów naszych dzieciaków. Mam nadzieję, że przyniesie to owoce wychowania ich na dobrych, mądrych ludzi.

Nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły dziękuję za wzorowe wypełnianie obowiązków i zaangażowanie w wychowanie młodego pokolenia.

Wszystkim życzę radosnych wakacji i wspaniałego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!

Dyrektor szkoły Jarosław Ćwik

Na zakończenie polecam film poświęcony bezpieczeństwu w czasie wakcji: