Pamiętamy... IVb

21 września 2020 roku uczniowie klasy IVb wraz z opiekunami - ks. K. Nowikowskim, rodzicem - p. E. Zalewską i wychowawcą J. Cybulską udali się na wycieczkę rowerową szlakiem Miejsc Pamięci Gminy Prostki.

Celem wyjazdu uczniów była Kosówka - miejsce pochówku żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej. Od 7 lat cmentarz jest objęty szczególną troską naszej społeczności szkolnej.
Po sprzątnięciu głównej części cmentarza, modlitwie, zapaleniu zniczy i krótkiej prelekcji, udaliśmy się do Bogusz.
Wspólnie przygotowane ognisko, pieczone kiełbaski i zabawy wprawiły wszystkich w radosny nastrój. Kolejny wyjazd - Wiosna!!!
Dziękujemy opiekunom za pomoc, cierpliwość, uśmiech i bycie z nami! Serdeczne Bóg zapłać - pani M. Domusiewicz - za ofiarowanie przepysznych wędlin!

Z wyrazami szacunku koordynator szkolnych projektów
"Szkoła Wierna Dziedzictwu"
"Szkoła Przyjazna Rodzinie"