„Planeta Ziemia”

27 kwietnia 2021r. w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs geograficzny „Planeta Ziemia”.

Ideą konkursu była aktywizacja uczniów klas 5 w procesie nauczania zdalnego, rozwijanie zainteresowania geografią, pogłębianie wiadomości i doskonalenie umiejętności geograficznych. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dostarczono wiele prac, które zostały wykonane w różnych technikach, przy użyciu różnych materiałów.

Prace oceniano w czterech kategoriach: staranność wykonania, wkład pracy, pomysł i nieszablonowe podejście do tematu. Wszystkie prace zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie, co nie ułatwiło jury wyboru zwycięzców. Po burzliwych dyskusjach postanowiono nagrodzić wszystkich uczestników.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich talentów artystycznych.