Koło współpracy

24 maja 2021 roku uczniowie klasy 6b uczestniczyli w zajęciach dotyczących współpracy. Wstępem do omawiania tego zagadnienia było zadanie "Koło współpracy". Uczniowie działając w grupie musieli zbudować wieżę z drewnianych klocków, co okazało się nie małym wyzwaniem. Obserwatorzy zaś podglądali poczynania grupy i wyciągali wnioski z ich działań, sukcesów i porażek.
Młodzież zgodnie uznała, że aby móc osiągnąć wspólny cel wszyscy uczestnicy muszą być zaangażowani i muszą ze sobą współpracować.

Zajęcia poprowadzili pani Iwona Olkowicz oraz pan Paweł Wilk ze Stowarzyszenia Rozwoju Produktu Lokalnego „Wiatraki Mazur, w ramach projektu ,,Aktywne szkolne kluby wolontariatu - przez wolontariat kompetencji społecznych”, dofinansowanego w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.