Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "LEON"

24 marca 2021r. 33 uczniów z klas I-III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II uczestniczyło w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "LEON".
Konkurs ma na celu nie tylko sprawdzenie posiadanych umiejętności językowych ale również przedmiotowych uczniów,
ale także zachęcenie dzieci ze szkół podstawowych do nauki. Przyjazna forma testów pozostawi pozytywne wrażenie i zachęci do aktywnego udziału w różnorakich konkursach przedmiotowych. Czas trwania konkursu to 45 minut.
"Leon" skierowany jest do uczniówSzkół Podstawowych z całej Polski.
Zadania konkursowe przygotowywane są przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą. Testy są układane na
podstawie norm programowych.Zróżnicowany poziom zadań pozwoli każdemu uczniowi sprawdzić swoje umiejętności, a nauczycielowi dostarczy obiektywnej oceny pracy ucznia.
Konkurs został przeprowadzony przez p. Małgorzatę Zackiewicz ora Magdalenę Kurzątkowską