WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ na rok szkolny 2021/2022

WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

na rok szkolny 2021/2022

1. Zeszyt w dwie linie do edukacji polonistycznej- format A 4 ( wielkość bloku),  obłożony i podpisany.

2. Zeszyt w kratkę mały – 16 kartkowy, do edukacji matematycznej, obłożony i podpisany.

3. Zeszyt w kratkę do przyrody , mały 16 – kartkowy, obłożony i podpisany.

4. Zeszyt do nut , mały.

5. Wyposażenie piórnika: 2 zaostrzone ołówki, gumka do ścierania, temperówka, 3 cienkopisy- czerwony, niebieski, zielony, klej w sztyfcie, nożyczki, kredki ołówkowe.

6. Książka do religii- „Poznaję Boży świat”- wydawnictwo Jedność + zeszyt w kratkę 32- kartkowy, obłożony i podpisany.

7. Teczka biała na gumkę.

8. Dwa bloki techniczne białe, dwa techniczne kolorowe, farby plakatowe, dwa pędzelki, kredki oil lub świecowe, wycinanki, plastelina, opakowanie chusteczek do nosa w kartoniku, opakowanie chusteczek mokrych do porządkowania miejsca pracy.

Te rzeczy każdy uczeń będzie przechowywał w swojej klasowej szafce.

9. Dodatkowo należy zakupić strój na wf  (biała gimnastyczna bluzeczka i granatowe lub czarne spodenki) oraz skakankę.