Wyjazd do Białegostoku - Logic Games

15 grudnia 2021 roku uczniowie klasy 7b wraz z wychowawcą Anną Fidura oraz Panią Magdą Dołęga uczestniczyli w wyjeździe do Białegostoku.

Głównym punktem wycieczki było Centrum Rozrywkowe Logic Games - miejsce zapewniające kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz integrację grupy.

Uczniowie podzieleni na grupy zostali zamknięci w pokojach zagadek (Escape Room), z których należało uwolnić się w 60 minut. W tym czasie musieli nauczyć się ze sobą komunikować i współpracować, aby wspólnie móc sprostać zadaniu. Czekało na nich mnóstwo wyzwań w postaci odszukiwania zaginionych przedmiotów, rozwiązywania zagadek oraz łączenia elementów w jedną całość. Jak się okazało, zadanie wcale nie było proste i nie każdej grupie udało się osiągnąć cel. Escape Room pozwolił im przenieść się w inne miejsce, poczuć jak w grze akcji na żywo i przeżyć niezapomniane emocje :)

Anna Fidura