Jasełka

W klimacie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i blasku choinkowych świec w dniu 18 grudnia 2021 roku w naszej szkole zostały wystawione Jasełka bożonarodzeniowe. Ze względu jednak na pandemię odbyły się one bez udziału widzów. Obejrzeć można je jednak on line do czego serdecznie zachęcamy !!!

Tym razem biblijne wydarzenia sprzed 2000 lat odtworzyli uczniowie klasy IVb pod kierunkiem p. L.Karwowskiego, p. M.Bagińskiej oraz klasy Va pod kierunkiem  p. A.Złotkowskiej, p. I.Lelo, p. M.Dołęgi oraz chóru szkolonego pod kierunkiem p. M.Czechowskiego.

W tym roku uczniowie przedstawili jasełka misyjne pt."Idzcie na cały świat ..." Przedstawienie miało na celu przygotowanie uczniów do właściwego, radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia oraz ukazanie, że Jezus Chrystus - Bóg Człowiek przyszedł do ludzi wszystkich ras i narodów.

Dziękujemy sedecznie wszystkim osobom, które pomagały nam w przygotowaniu tego niezwykłego wydarzenia, a szczególnie młodym aktorom i szkolnemu chórowi, którego przepiękny śpiew sprawił, że wszyscy poczuliśmy magię świąt .....

Osoby biorące udział w przedstawieniu:

Kl.4b

Oliwier Andrzejewski