Łączy nas pomoc - podsumowanie akcji

6500,11 zł tyle zebrali wolontariusze naszej szkoły podczas akcji „Łączy nas pomoc”. Młodzież w grudniu zaplanowała, zorganizowała oraz przeprowadziła zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Sebastiana Ocimka – absolwenta naszej szkoły, który uległ wypadkowi podczas meczu piłki nożnej.

Uczniowie podczas akcji zorganizowali i przeprowadzili szereg działań, które miały na celu zebranie jak największych środków niezbędnych do rehabilitacji Sebastiana. Podczas trzech działań zorganizowanych na terenie szkoły: sprzedaż ciast i gofrów, festiwal pierników i czekolady na gorąco, kiermasz bożonarodzeniowy, młodzież uzbierała ponad 1700 zł. Dodatkowo podczas trzech weekendów wolontariusze zbierali pieniądze do puszek dzięki czemu całkowita zebrana kwota wyniosła 6500,11 zł.

W połowie stycznia zebrane pieniądze zostały przekazane mamie Sebastian.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą akcję i pomogli w jej realizacji. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Magdy Dołęgi, za pomoc podczas pieczenia oraz sprzedaży ciast i gofrów oraz upieczenie pysznych pierniczków, Pani Emilii Tabak-Sulewskiej za pomoc w przygotowaniu ozdób świątecznych oraz wykonanie stroików na kiermasz bożonarodzeniowy. Dziękujemy również rodzicom oraz uczniom, którzy upiekli ciasta oraz pierniki, które były sprzedawane na terenie szkoły. Ponadto dziękujemy Dyrekcji za wspieranie naszych działań, lokalnym instytucjom za pomoc w promowaniu naszej akcji oraz proboszczowi Piotrowi Sulewskiemu za ogłaszanie naszej zbiórki, pozwolenie na zbiórkę pieniędzy pod kościołem oraz użyczenie niezawodnej maszyny do liczenia pieniędzy ;)

Anna Fidura – opiekun SKW