ZŁOTY CERTYFIKAT INSTALING

Od września do stycznia  braliśmy udział w XVII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Pomimo, iż w tym czasie praca na platformie e- learningowej była tylko dla osób chętnych udało nam się kolejny raz zdobyć złoty certyfikat jakości kształcenia języka angielskiego.

Podstawowym założeniem programu jest pomoc w krótkiej, ale systematycznej pracy ze słownictwem angielskim.

Oto osoby, które szczególnie zasługują na wyróżnienie:

Dzieszuta Damian  kl.2b

Kosel Jakub  kl.8a

PAMIĘTAJ !

Ucz się efektywnie

Najlepsze efekty daje krótka, ale systematyczna nauka. Rozwiązuj codziennie kilkuminutowe sesje, poznawaj nowe słówka, utrwalaj te, które zostały już poznane i powiększaj swoją znajomość słownictwa każdego dnia.

Używaj gdziekolwiek jesteś

Pragniemy umożliwić ci codzienną naukę w dowolnych warunkach. W domu, w szkole, w autobusie. Na komputerze, tablecie lub smartfonie. Z InstaLing możesz korzystać wszędzie.