Świąteczny Prezent

W tym roku Szkolny Klub Wolontariatu zaplanował i zorganizował akcję "Świąteczny Prezent". Celem przedsięzięcia jest pomoc osobom w kryzysie bezdomności przebywającym w Schronisku dla Osób Bezdomnych MARKOT w Ełku.

Akcja trwa od 02.12.2022 roku do 20.12.2022 roku. Priorytetem młodzieży jest przygotowanie drobnych upominków świątecznych osobom przebywającym w schronisku dla bezdomnych. Włączyć się do akcji można poprzez branie udziału w wydarzeniach organizowanych na terenie szkoły (m.in. Festiwal pierników i czekolady na gorąco) oraz wrzucając pieniądze do puszek naszym wolontariuszom, których można spotkać na terenie Prostek w weekendy. Dodatkowo można przynosić do szkoły środki higieny osobistej oraz środki czystości, które zostaną przekazane stowarzyszeniu MONAR w Ełku.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.