Dzień Pluszowego Misia

W listopadzie 2022 roku po raz kolejny w naszej szkolnej bibliotece miały miejsce obchody Dnia Pluszowego Misia. Uczniowie klas I-III wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez p. Annę Gładkowską. Podczas zajęć mieli oni szansę poznać historię powstania pluszowego misia, porozmawiać o misiowych bohaterach książek dla dzieci i filmów animowanych. Oprócz tego uczniowie wzięli udział w konkursie polegającym na rozwiązywaniu zagadek o misiach, nauczyli się wierszyka i piosenki o misiu. Podsumowaniem zajęć było wykonanie kolorowanek z postacią misia w roli głównej. Dobrej zabawie towarzyszył słodki poczęstunek: żelki w kształcie misia. Dziękuję wszystkim za wspólne świętowanie dnia misia.