Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Pomaganie jednoczy ludzi”

W marcu 2023 roku w Nidzicy odbył się Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Pomaganie jednoczy ludzi”, w którym udział wzięli uczniowie z naszej szkoły. Działaniu temu przewodziło motto:

„ Każdy bliźni to nasz brat”

((bł. Bolesława Lament))

Zadnie konkursowe polegało na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką w formacie A4 ilustrującej tematykę „Pomaganie jednoczy ludzi”. Interpretacja tematu miała nawiązywać do idei i wartości wolontariatu.

Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli i godnie reprezentowali szkołę.

W kategorii klas starszych 1 miejsce zajęła  uczennica klasy 6 – Julia Nieznańska (opiekun p.Agnieszka Purzeczko), a w kategorii klas młodszych na 2 miejscu uplasowała się uczennica klasy 3b – Oliwia Zyskowska ( opiekun p. Alina Przyborowska).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Agnieszka Purzeczko