Konkurs Plastyczny „ Najpiękniejsza maska karnawałowa”

Na początku lutego  2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach  wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym pod hasłem „ Najpiękniejsza maska karnawałowa”.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, wrażliwości artystycznej oraz uzdolnień dzieci i młodzieży oraz pielęgnowanie tradycji karnawałowych.

Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie maski karnawałowej dowolną techniką plastyczną. Prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0 – III oraz IV – VII.

Talent naszych uczniów został zauważony  i doceniony przez komisję konkursową. Uczennica klasy VII b Marta Borys zajęła miejsce II, a Wiktoria Jaworska – również z klasy VII b -  uplasowała się na miejscu III. Prace konkursowe uczennice wykonały pod okiem pani Agnieszka Purzeczko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!!!!!

Agnieszka Purzeczko