Powiatowy konkurs plastyczny „ Mój Dom – Mazury”

W maju 2018 roku uczniowie  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym „ Mój Dom – Mazury”, który zorganizowało Towarzystwo Miłośników Ełku.

Zadaniem młodych artystów było ukazanie uroków i malowniczych krajobrazów naszych pięknych Mazur. Wysłaliśmy na konkurs kilka prac, które uczniowie wykonali pod okiem Agnieszki Purzeczko.

Po raz kolejny nasi mali artyści nie zawiedli. Ich prace zachwyciły organizatorów.  Podczas finału konkursu, który odbył się 6 czerwca 2018 roku w Ełckim Centrum Kultury w Ełku ,prace plastyczne - Julii Górskiej z klasy VII a, Aleksandry Milewskiej z klasy VII a, Marty Borys z klasy VII b, Julii Niedzielewskiej  z klasy VII b oraz Oliwii Kudzin z klasy VI b zostały  wyróżnione i nagrodzone.

Gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Agnieszka Purzeczko