Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października 2020 r. w naszej szkole odbył się koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ze względu na szereg obostrzeń związanych z pandemią, nie mogliśmy tradycyjnie spotkać się i wspólnie uczcić to święto. Musieliśmy więc znaleźć sposób, by móc podziękować pracownikom oświaty, którzy wkładają w swoją pracę całą duszę i serce.

Tego dnia  na holach szkolnych pojawiły się dekoracje, a także głośniki, z których popłynęły życzenia i piosenki przygotowane z myślą o nauczycielach oraz pracownikach obsługi i administracji. To były miłe chwile, w czasie których uczniowie klasy 8a w imieniu całej społeczności uczniowskiej z całego serca wszystkim podziękowali i życzyli wytrwałości w dalszej pracy.

Barbara Merska i Agnieszka Purzeczko