Mistrz pięknego czytania

O tym, jak ważna jest właściwa technika pięknego czytania, wiemy wszyscy. Wiedzą też o tym drugoklasiści, którzy mieli okazję pochwalić się tą umiejętnością.

4 i 8 marca 2021 r. na platformie Teams dzieci z klas 2 wzięły udział w konkursie pięknego czytania. Bardzo pozytywnie zaskoczyły one jury, ponieważ doskonale opanowały tę sztukę. W zawodach wystartowało dwunastu uczniów. Dwoje z nich zdobyło tytuł „Mistrza pięknego czytania”, a troje „Wicemistrza”. Poniżej przedstawiłam wyniki zmagań:

klasa 2a

Mistrz pięknego czytania – Michał Paszkowski

Wicemistrz pięknego czytania - Filip Wałuszko

klasa 2b

Mistrz pięknego czytania – Hanna Pericacho Sypytkowska

Wicemistrz pięknego czytania – Natalia Karpińska
Wicemistrz pięknego czytania – Piotr Danowski

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy. Jury miało duży problem z wyłonieniem laureatów, ponieważ wszyscy pięknie i płynnie czytali. Zapraszam serdecznie uczniów do aktywnego udziału w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Barbara Merska – szkolny bibliotekarz