Powiatowy Konkurs Plastyczny „Rodzina źródłem wartości i tradycji – Rodzina razem”

W  grudniu 2021 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Rodzina źródłem wartości i tradycji – Rodzina razem” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku.

Celem konkursu było podkreślenie znaczenia rodziny i więzi rodzinnych w kształtowaniu osobowości każdego człowieka, promowanie wartości rodzinnych i bliskich relacji pomiędzy członkami rodziny, zachęcenie uczestników do prezentowania własnych umiejętności i integracji szkół wychowujących do wartości.

W poniedziałek 6 grudnia 2021 roku nastąpiło rozstrzygnięcie formy plastycznej konkursu. Przy ocenie prac kierowano się: samodzielnością wykonania, zgodnością z tematyką, oryginalnością pomysłu i sposobem jego przedstawienia. Komisja konkursowa dokonała oceny prac w trzech kategoriach: klasy I – III, IV – VI oraz VII – VIII. Uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromny sukces.

Klasy IV – VI:

1 miejsce – Julia Nieznańska ( opiekun Agnieszka Purzeczko)

3 miejsce – Weronika Konopka ( opiekun Agnieszka Purzeczko)

3 miejsce – Anika Reyes Dąbrowaka ( opiekun Emilia Tabak – Sulewska)

Klasy VII – VIII:

1 miejsce – Kayah Dąbrowska ( opiekun Emilia Tabak – Sulewska)

3 miejsce – Patrycja Kukier ( opiekun Emilia Tabak – Sulewska)

Wyróżnienie – Roksana Bałdyga ( opiekun Emilia Tabak – Sulewska)

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy do rozwijania swoich talentów !!!

Agnieszka Purzeczko